Strona Główna · Najnowsze oferty · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Czwartek, Kwiecień 17, 2014
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Najnowsze oferty
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Praca i pobyt
Własna firma
Ambasada i konsulaty
Informacje ogólne
Zezwolenia na pracę
Krótkie info
Praca w Niemczech
Praca w Szwecji
Praca we Włoszech
Praca w Anglii
Praca w Finlandii
Praca w Szwajcarii
Praca w Norwegii
Praca w Grecji
Praca w Islandii
Praca w Holandii
Praca w Hiszpanii
Praca we Francji
Praca w Danii
Praca w Austrii
Praca w Irlandii
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 185
Najnowszy Użytkownik: Anieze
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
PILNE
Najciekawsze Tematy
PILNE [0]
Ostatnie Artykuły
Mini przewodnik po U...
Praca w Belgii
Ankieta dla Użytkowników
Czy Polacy są dobrze traktowani w Belgii?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

BELGIA PRACA

Polacy szukający pracy w Belgii najczęściej zatrudniani są w sadownictwie i przetwórstwie warzyw oraz owoców. Belgia to mały kraj, gdzie ludzie są przyjaźnie nastawieni do naszych rodaków. Polacy są tu cenieni za swoją pracowitość i fachowość. Praktycznie porozumiemy się tu bez trudu w językach angielskim, niemieckim i francuskim.
OKRES PRZEJŚCIOWY: do 2009 z możliwością przedłużenia do 2011
MINIMALNA PŁACA (2006): 1234 euro
DŁUGOŚĆ PŁATNEGO URLOPU: 4 tygodnie

Belgia, po upływie dwuletniego okresu przejściowego w dostępie do rynku pracy, zdecydowała się utrzymać ograniczenia przez kolejne 3 lata. Postanowiono jednocześnie wprowadzić uproszczenia procedury ubiegania się o pozwolenie na pracę w tzw. zawodach deficytowych.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Witajcie PILNE 0 chromik 03-02-2013 11:08
ELEKTRYK do pracy w Belgii
Szukam pracownikówFirma montażowa zatrudni Elektryków z językiem francuskim (możliwość wyjazdu w zespołach 2, 4 osobowych) Obowiązki: Montaż osprzętu elektrycznego. Wymagania: Konieczna co najmniej komunikatywna znajomość języka francuskiego! Co najmniej miesięczne ubezpieczenie w ZUS konieczne do pracy w delegacji! Przygotowanie zawodowe poparte min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu 2 tygodni Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna Mile widziane: Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Aktualne uprawnienia SEP Oferujemy: Umowa o pracę Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Bezpłatne zakwaterowanie oraz pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów na miejscu Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: elektryk@eurojob.biz Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
pilna praca
Poszukuję pracywitam, jesteśmy para 40 latkow poszukujemy pracy w belgi posiadamy doświadczenie w ogrodnictwie w swzklarniach i na produkcji znamy pod.jez.flamadzkiego. jesteśmy dyspozycyjni obecnie zjechaliśmy do Polski szukamy pilnie pracy najlepiej w Belgi lub Holandi
Praca w Norwegi
Szukam pracownikówWitam Norweska firma poszukuje pracownikow na stanowisko ciesla szalunkowy, ciesla konstrukcyjny, Blacharz-dekarz Malarz Brukarz Tynkarz Glazurnik Monter fasad szklanych i aluminiowych Wymagany j angielski lub norweski udokumentowane doświadczenie w zawodzie Umiejetność pracy w zespole Oferujemy Możliwość stałego zatrudnienia Dobre warunki ubezpieczeniowe Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania Zainteresowanych proszę o wysyłanie swojego cv na adres aga@cwork.no
Pracownik fizyczny przy budowie dróg
Szukam pracownikówdoświadczenie w branży budowlanej przy budowie dróg jest mile widziane, choć nie wymagane. Pracownik na miejscu zostanie dodatkowo przeszkolony. dyspozycyjność, Wymagane prawo jazdy kategorii C Znajomość języka angielskiego stopień podstawowy Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, ubezpieczenie belgijskie, zatrudnienie na belgijskich warunkach - umowa o pracę Pracodawca zapewnia zakwaterowanie Prosimy o przesyłanie swojego CV na adres projecttibergyn@onet.eu
kierowca.do.3,5ton.
Poszukuję pracyszukam pracy kierowca samochodu dostawczeg,do 3,5ton.doswiadczenie w jezdzie po uni europejkiej 3lat.uprawnienia adr.okolice gent.
kamieniarz
Poszukuję pracywitam.poszukuje pracy w belgi w okolicach gent.z zawodu jestem kamieniarzem,15 lat praktyki wtym zagranica.wykonam wszystkie prac zwjazane z obrobka kamienia.potrafie tez pracowac przy matarzu scianek dzialowych regips.szpachlowanie,malowanie.
Szukam pracy! Budowlaniec,docieplenia i elewacje i nie tylko!
Poszukuję pracyWitam! Szukam pracy jako pracownik budowlany w Antwerpii i okolicach. Posiadam wieloletnie doświadczenie,prawo jazdy. Zainteresowanych proszę o kontakt.
SPAWACZ TIG-MONTER/przemysł spożywczy/Belgia
Szukam pracownikówFirma montażowa pilnie poszukuje Spawacza TIG-Montera posiadającego doświadczenie w pracy z maszynami do przetwarzania warzyw i owoców oraz ze znajomością j.ang w stopniu komunikatywnym. Opis stanowiska: - spawanie elementów do maszyn ze stali służących do przetwórstwa warzyw i owoców - późniejszy montaż w/w maszyn - praca z rys. technicznym - materiał: stal nierdzewna Wymagania konieczne: Doświadczenie w pracy związanej stricte ze spawaniem oraz montażem maszyn służących do przetwórstwa warzyw i owoców Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym Aktualne ubezpieczenie w ZUS/ dot. delegacji Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdu własnym samochodem Wymagania pozostałe: Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Możliwość przyjazdu do Wrocławia w celu dopełnienia formalności związanych z podjęciem zatrudnienia Dobra kondycja fizyczna Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opłacone zakwaterowanie Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV (mile widziany list motywacyjny) na adres: h.czarnecka@tp-technoprojekt.de W tytule wiadomości proszę wpisać: SPAWACZ TIG-MONTER / PS/ Belgia Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
MONTER-SPAWACZ TIG/przemysł spożywczy/Belgia
Szukam pracownikówOpis stanowiska: - spawanie elementów do maszyn ze stali służących do przetwórstwa warzyw i owoców - późniejszy montaż w/w maszyn - praca z rys. technicznym - materiał: stal nierdzewna Wymagania konieczne: Doświadczenie w pracy związanej stricte ze spawaniem oraz montażem maszyn służących do przetwórstwa warzyw i owoców Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym Aktualne ubezpieczenie w ZUS/ dot. delegacji Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdu własnym samochodem Wymagania pozostałe: Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Możliwość przyjazdu do Wrocławia w celu dopełnienia formalności związanych z podjęciem zatrudnienia Dobra kondycja fizyczna Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opłacone zakwaterowanie Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV (mile widziany list motywacyjny) na adres: h.czarnecka@tp-technoprojekt.de W tytule wiadomości proszę wpisać: SPAWACZ TIG-MONTER / PS/ Belgia Aplikacje bez podanego stanowiska w tytule wiadomości nie będą rozpatrywane! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
SPAWACZ TIG-MONTER/przemysł spożywczy/Belgia
Szukam pracownikówFirma montażowa zatrudni Spawacza TIG-Montera Opis stanowiska: - spawanie elementów do maszyn ze stali służących do przetwórstwa warzyw i owoców - późniejszy montaż w/w maszyn - praca z rys. technicznym - materiał: stal nierdzewna Wymagania konieczne: Doświadczenie w pracy związanej stricte ze spawaniem oraz montażem maszyn służących do przetwórstwa warzyw i owoców Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym Aktualne ubezpieczenie w ZUS/ dot. delegacji Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdu własnym samochodem Wymagania pozostałe: Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Możliwość przyjazdu do Wrocławia w celu dopełnienia formalności związanych z podjęciem zatrudnienia Dobra kondycja fizyczna Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opłacone zakwaterowanie Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: h.czarnecka@tp-technoprojekt.de W tytule wiadomości proszę wpisać: SPAWACZ TIG-MONTER / PS/ Belgia Aplikacje bez podanego stanowiska w tytule wiadomości nie będą rozpatrywane! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
MONTER-SPAWACZ TIG/Belgia
Szukam pracownikówFirma montażowa zatrudni Montera-Spawacza TIG Opis stanowiska: - spawanie elementów do maszyn ze stali służących do przetwórstwa warzyw i owoców - późniejszy montaż w/w maszyn - praca z rys. technicznym - materiał: stal nierdzewna Wymagania konieczne: Doświadczenie w pracy związanej stricte ze spawaniem oraz montażem maszyn służących do przetwórstwa warzyw i owoców Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym Aktualne ubezpieczenie w ZUS/ dot. delegacji Prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do wyjazdu własnym samochodem Wymagania pozostałe: Aktualne uprawnienia spawalnicze metodą TIG Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego Możliwość przyjazdu do Wrocławia w celu dopełnienia formalności związanych z podjęciem zatrudnienia Dobra kondycja fizyczna Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opłacone zakwaterowanie Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: h.czarnecka@tp-technoprojekt.de W tytule wiadomości proszę wpisać: MONTER-SPAWACZ TIG / Belgia Aplikacje bez podanego stanowiska w tytule wiadomości nie będą rozpatrywane! Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Reklama
Finlandia praca
www.finlandia-praca.com
Ostatnie Komentarze
JANBUD dnia maj 23 2011 21:32:12

Witam Pana
Jesli ma pan własną działalność w polsce lub w belgii, to mam dla pana prace. Na kładzenie płytek 16 euro na godzine. Mój telefon 0032483160615. Prosze o szybki kontakt.
Praca od zaraz
Zobacz Komentarze Newsów
JANBUD dnia maj 23 2011 21:26:25

Witam Panów
Jak mogę sie z panem skontaktować.
Jeśli by pana interesowało to mam prace na fasadzie.
Mert fasady 28.20 euro.
Mój numer kontaktowy to;003248160615
Praca w okolicach Brukseli. Dokladnie w Halle
Praca od zaraz. Tylko z własną działalnością
Zobacz Komentarze Newsów
JANBUD dnia maj 23 2011 21:23:13

Witam Pana.
Jak mogę sie z panem skontaktować.
Jeśli by pana interesowało to mam prace na fasadzie.
Mert fasady 28.20 euro.
Mój numer kontaktowy to;003248160615
Praca w okolicach Brukseli. Dokladnie w Halle
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama..
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

start people
10/07/2008 14:06
Jestesmy biurem posrednictwa pracy, szukamy przede wszystkim murarzy, ciesli, tynkarzy, stolarzy itd.

Mateusz
06/05/2008 19:28
Podejmę pracę jako kierowca kat. B, C, E. Posiadam pełną dokumentację upoważniającą do wykonywania zawodu kierowcy oraz kartę do tachogrfu cyfrowego. Mam doświadczenie w transporcie krajowym i międzyn

Copyright © 2007-2013 www.belgia-praca.com Monitoring BM
Usługi gazowe Kraków
Pogotowie techniczne i instalacyjne
Szybkie naprawy i remonty piecyków
www.serwisgaz.pl-gps.com
koperty
Producent kopert dla biur i firm
Kolorowe opakowania na dokumenty
www.kolorowe-koperty.pl