Strona Główna · Najnowsze oferty · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Poniedziałek, Maj 25, 2015
Reklamy
Nawigacja
Odzyskaj podatek
Strona Główna
Najnowsze oferty
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Praca i pobyt
Własna firma
Ambasada i konsulaty
Informacje ogólne
Zezwolenia na pracę
Krótkie info
Praca w Niemczech
Praca w Szwecji
Praca we Włoszech
Praca w Anglii
Praca w Finlandii
Praca w Szwajcarii
Praca w Norwegii
Praca w Grecji
Praca w Islandii
Praca w Holandii
Praca w Hiszpanii
Praca we Francji
Praca w Danii
Praca w Austrii
Praca w Irlandii
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 192
Najnowszy Użytkownik: pati20
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
PILNE
Najciekawsze Tematy
PILNE [0]
Ostatnie Artykuły
Mini przewodnik po U...
Praca w Belgii
Ankieta dla Użytkowników
Czy Polacy są dobrze traktowani w Belgii?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

BELGIA PRACA

Polacy szukający pracy w Belgii najczęściej zatrudniani są w sadownictwie i przetwórstwie warzyw oraz owoców. Belgia to mały kraj, gdzie ludzie są przyjaźnie nastawieni do naszych rodaków. Polacy są tu cenieni za swoją pracowitość i fachowość. Praktycznie porozumiemy się tu bez trudu w językach angielskim, niemieckim i francuskim.
OKRES PRZEJŚCIOWY: do 2009 z możliwością przedłużenia do 2011
MINIMALNA PŁACA (2006): 1234 euro
DŁUGOŚĆ PŁATNEGO URLOPU: 4 tygodnie

Belgia, po upływie dwuletniego okresu przejściowego w dostępie do rynku pracy, zdecydowała się utrzymać ograniczenia przez kolejne 3 lata. Postanowiono jednocześnie wprowadzić uproszczenia procedury ubiegania się o pozwolenie na pracę w tzw. zawodach deficytowych.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Reklamy...
Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Witajcie PILNE 0 chromik 03-02-2013 11:08
PILNE
Poszukuję pracyWitam mam na imie Patrycja mam 20 lat mieszkam w oostende i pilnie poszukuje pracy moze byc to praca przy : sprzatanie pilnowanie dziecka pakowanie prasowanie zbieranie owocow badz cokolwiek innego prosze o kontakt pod nr telefonu :0466202139 pozdrawiam Patrycja
ŚLUSARZ maszynowy ze spawaniem MIG MAG
Szukam pracownikówZatrudnimy ślusarzy maszynowych ze spawaniem półautomatem. Obowiązki: Montaż maszyn do przemysłu samochodowego na warsztacie /Belgia Wymagania: Udokumentowane przygotowanie zawodowe poparte doświadczeniem w pracy na stanowisku ślusarza i spawacza Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość bardzo dobra będzie dodatkowym atutem) Aktualne ubezpieczenie w ZUS co najmniej od miesiąca Bardzo dobre czytanie planów, schematów i rysunków technicznych Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna Mile widziane: Doświadczenie w pracy na terenie Belgii Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Gotowość do wyjazdu w ciągu miesiąca Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opieka managera polskojęzycznego na rejonie Bezpłatne zakwaterowanie Bezpłatny pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania, w zależności od stanowiska - proszone są o nadsyłanie CV na adres: slusarz@eurojob.biz Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
ELEKTRYCY z językiem angielskim do pracy w Belgii
Szukam pracownikówFirma montażowa działająca aktywnie na rynku zagranicznym zatrudni 5 Elektryków na terenie Belgii (możliwość wyjazdu w grupie - konieczna dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w pracy). Wymagania: Udokumentowane przygotowanie w zawodzie Elektryka poparte doświadczeniem Uprawnienia SEP Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość bardzo dobra będzie dodatkowym atutem) Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna (brak przeciwwskazań do pracy na wysokości) Mile widziane: Aktualne ubezpieczenie w ZUS Doświadczenie w pracy na terenie Belgii Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Gotowość do wyjazdu w ciągu miesiąca Oferujemy: Korzystne warunki zatrudnienia Opieka managera polskojęzycznego w rejonie Bezpłatne zakwaterowanie Bezpłatny pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania - proszone są o nadsyłanie CV na adres: elektryk@eurojob.biz Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
szukam pracy
Poszukuję pracyJestem hydraulikie z 30 letnim stazem. wykonuje wszelkie instalacji wod-kan c.o. gaz , kotlownie ,solary , centralne odkurzcze , w roznych systemach rur . Prawo jazdy B , znajomosc jezyka angielskiego .Czytam dokumentacje . Dodatkowo montuje parkiety ,okna ,drzwi .Ukladam plytki. TEL +32 465.920.392
ELEKTRYCY z językiem francuskim
Szukam pracownikówFirma montażowa działająca aktywnie na rynku zagranicznym pilnie zatrudni 2 Elektryków w Brukseli na terenie Belgii (możliwość wyjazdu w parch - konieczna dobra znajomość języka francuskiego, pozwalająca na swobodną komunikację w pracy). Ilość miejsc pracy: 2 Opis stanowiska: Montaż osprzętu elektrycznego na budowie w obiekcie mieszkalnym Wymagania: Udokumentowane przygotowanie w zawodzie Elektryka poparte doświadczeniem Co najmniej komunikatywna znajomość języka francuskiego (znajomość bardzo dobra będzie dodatkowym atutem) Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna (brak przeciwwskazań do pracy na wysokości) Mile widziane: Doświadczenie w pracy na terenie Belgii Aktualne ubezpieczenie w ZUS Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Gotowość do wyjazdu w ciągu Oferujemy: Umowa o pracę z firmą polską Opieka managera polskojęzycznego w rejonie Bezpłatne zakwaterowanie Bezpłatny pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów do pracy na miejscu Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby zainteresowane ofertą, spełniające wymagania - proszone są o nadsyłanie CV przez zakładkę „Aplikuj”. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Hostessa/Tłumaczka
Szukam pracownikówFirma handlowo r11; produkcyjna AGROTOP KACZMAREK poszukuje na targi INTERPOM PRIMEURS 2014: HOSSTESY/TŁUMACZKI , Termin: 2014-11-23 - 2014-11-25 (9-18), Kraj: BELGIA , Miasto: Kortrijk. Interesują nas osoby, zamieszkujące w Belgii porozumiewające się w języku: NIDERLANDZKI, POLSKI (mile widziana znajomość języka angielskiego i francuskiego). Oferty CV ze zdjęciem proszę przesyłać na adres: biuro@agrotop.com.pl KONTAKT: +48 62 732 09 38
Do pracy w Belgii: elektrycy, monterzy i spawacze
Szukam pracownikówFirma montażowa wykonująca zlecenia na terenie Belgii (region Brukseli oraz Walonia) poszukuje pracowników na następujące stanowiska: elektryk, ślusarz, spawacz, monter: instalacji grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych Wymagania: Co najmniej komunikatywna znajomość języka francuskiego! (warunek konieczny) Przygotowanie zawodowe poparte min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na w/w stanowiskach Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu tygodnia Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna gotowość do przyjazdu do Wrocławia celem podpisania umowy (siedziba firmy) Mile widziane: Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Aktualne ubezpieczenie w ZUS (co najmniej miesiąc) Oferujemy: Umowa o pracę Bezpłatne zakwaterowanie oraz pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów na miejscu Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: rekrutacja@eurojob.biz W tytule wiadomości prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska. Aplikacje bez takiej informacji nie będą rozpatrywane. Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Elektryk do pracy w Belgii
Szukam pracownikówFirma montażowa zatrudni Elektryków z językiem francuskim (możliwość wyjazdu w zespołach 2, 4 osobowych) Obowiązki: Montaż osprzętu elektrycznego. Wymagania: Konieczna co najmniej komunikatywna znajomość języka francuskiego! Co najmniej miesięczne ubezpieczenie w ZUS konieczne do pracy w delegacji! Przygotowanie zawodowe poparte min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na w/w stanowisku Dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu 2 tygodni Sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac Dobra kondycja fizyczna Mile widziane: Prawo jazdy kat. B oraz własne auto Aktualne uprawnienia SEP Oferujemy: Umowa o pracę Pakiet ubezpieczeniowy oraz pomoc w załatwieniu formalności związanych z pracą za granicą Bezpłatne zakwaterowanie oraz pierwszy dojazd do pracy Dofinansowanie dojazdów na miejscu Opieka managera na rejonie Rzetelne prowadzenie dokumentacji pracowniczych Możliwość rozwoju zawodowego, stałe zlecenia Osoby spełniające wymagania, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV na adres: elektryk@eurojob.biz Prosimy o zamieszczenie klauzuli o ochronie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)." Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
opiekunka osoby starszej
Poszukuję pracyzaopiekuje sie starsza osoba ,mam duze doswiadczenie ,jestem osoba wesola ,zaradna i cierliwa ,wtym kierunku mam certyfikat opieki i od 3 lat przyjezdam do Belgii i obecnie tez jestem na terenie Brukselii i szukam pracy
pilna praca
Poszukuję pracywitam, jesteśmy para 40 latkow poszukujemy pracy w belgi posiadamy doświadczenie w ogrodnictwie w swzklarniach i na produkcji znamy pod.jez.flamadzkiego. jesteśmy dyspozycyjni obecnie zjechaliśmy do Polski szukamy pilnie pracy najlepiej w Belgi lub Holandi
Praca w Norwegi
Szukam pracownikówWitam Norweska firma poszukuje pracownikow na stanowisko ciesla szalunkowy, ciesla konstrukcyjny, Blacharz-dekarz Malarz Brukarz Tynkarz Glazurnik Monter fasad szklanych i aluminiowych Wymagany j angielski lub norweski udokumentowane doświadczenie w zawodzie Umiejetność pracy w zespole Oferujemy Możliwość stałego zatrudnienia Dobre warunki ubezpieczeniowe Pomoc w załatwieniu formalności i zakwaterowania Zainteresowanych proszę o wysyłanie swojego cv na adres aga@cwork.no
Strona 1 z 20 1 2 3 4 > >>
Reklama
Szkolenia BHP Gdańsk
www.magrol.e-miasta.net
Ostatnie Komentarze
JANBUD dnia maj 23 2011 21:32:12

Witam Pana
Jesli ma pan własną działalność w polsce lub w belgii, to mam dla pana prace. Na kładzenie płytek 16 euro na godzine. Mój telefon 0032483160615. Prosze o szybki kontakt.
Praca od zaraz
Zobacz Komentarze Newsów
JANBUD dnia maj 23 2011 21:26:25

Witam Panów
Jak mogę sie z panem skontaktować.
Jeśli by pana interesowało to mam prace na fasadzie.
Mert fasady 28.20 euro.
Mój numer kontaktowy to;003248160615
Praca w okolicach Brukseli. Dokladnie w Halle
Praca od zaraz. Tylko z własną działalnością
Zobacz Komentarze Newsów
JANBUD dnia maj 23 2011 21:23:13

Witam Pana.
Jak mogę sie z panem skontaktować.
Jeśli by pana interesowało to mam prace na fasadzie.
Mert fasady 28.20 euro.
Mój numer kontaktowy to;003248160615
Praca w okolicach Brukseli. Dokladnie w Halle
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Reklamy
Wyszukiwarka


Reklama..
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

start people
10/07/2008 14:06
Jestesmy biurem posrednictwa pracy, szukamy przede wszystkim murarzy, ciesli, tynkarzy, stolarzy itd.

Mateusz
06/05/2008 19:28
Podejmę pracę jako kierowca kat. B, C, E. Posiadam pełną dokumentację upoważniającą do wykonywania zawodu kierowcy oraz kartę do tachogrfu cyfrowego. Mam doświadczenie w transporcie krajowym i międzyn

Copyright © 2007-2013 www.belgia-praca.com Monitoring BM
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info